Mali: Pokazali smo kako u krizi funkcioniše odgovorna država
Novi magazin 15.11.2021 | Beta

Ministar finansija Srbije Siniša Mali ocenio je danas da je Srbija kroz "najveću ekonomsku krizu ikada" pokazala kako funkcioniše odgovorna država i izgradila most poverenja izmedju države i privrede.
On je na panelu posle predstavljanja "Bele knjige 2021" Saveta stranih investitora, rekao da je za privredu najvažnija makroekonomska stabilnost, da privrednici znaju da neće biti velikih šokova i da je Srbija kroz krizu uspela da zadrži optimizam u privredi. "Odluke koje smo donosili dogovarali smo zajedno sa privrednicima i slušali smo potrebe gradjana. Tako ćemo uraditi i kada je bilo koja druga kriza u pitanju. Mislim da smo kroz ovu krizu pokazali kako








![[ANALIZA] Da li je načelnik Generalštaba Vojske Srbije izjavio da Srbija poseduje dalekometno oružje koje se lansira iz…](https://nstatic.net/549/41363549csxcib.jpg)


