Činio je čuda! Borjan postao heroj Kanade, o jednoj njegovoj odbrani priča ceo svet fudbala! (video)

Alo 17.11.2021

Fudbalska reprezentacija Kanade pobedila je Meksiko rezultatom 2:1 i izbila je na čelo KONKAKAF kvalifikacione grupe za odlazak na Svetsko prvenstvo!

Kajl Larin postigao je oba gola za Kanađane, u nadoknadi prvog poluvremena, pa u 52. minutu, međutim Meksiko je kao kvalitetniji tim krenuo svim silama i smanjio preko Erere u 90. Tada je na scenu stupio Borjan pošto je u trećem minutu nadoknade uspeo da izvuče loptu sa gol-linije. MILAN BORJAN HOW!? #CANMNT 🇨🇦 pic.twitter.com/w3D8ORwIQA — Tim and Friends (@timandfriends) November 17, 2021 Nastao je haos na drugoj stativi, njegov igrač je loše zahvatio loptu i svi