Крагујевчани Ђорђе Димитријевић и Милица Павловић освојили медаље на Европском првенству у кик-боксу

Глас Шумадије 18.11.2021  |  Зоран Мишић

На првенству Европе у кик-боксу за јуниоре одржаном од 5. до 13. новембра у Црној Гори репрезентативци Србије освојили су 32 медаље а међу освајачима одличја су и чланови Кик-бокс клуба „Раднички” из Крагујевца.

Србија је на овом првенству освојила шест златних, 15 сребрних 11 бронзаних медаља а међу освајачима одличја са европског првенства су и Крагујевчани – Ђорђе Димитријевић, који је освојио сребро у категорији до 67 килограма и Милица Павловић, освајачица бронзе у категорији до 60 килограма. Репрезентативне боје Србије на такмичењу у Црној Гори бранили су од крагујевачких репрезентативаца још и Лазар Весковић и Страхиња Савић из „Радничког” али су „заустављени”