Radnički nije izdržao Vaterpolisti Breše slavili u Kragujevcu u trećem kolu Lige šampiona

Alo 19.11.2021

Nisu imali snage vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca da se večeras, u trećem kolu A grupe Lige šampiona, ozbiljnije suprotstave odličnoj ekipi Breše, aktuelnom šampionu Italije i trećeplasiranom timu u prošloj sezoni ovog elitnog vaterpolo takmičenja.

Već po završetku druge četvrtine Italijani su vodili sa pet golova razlike (4:9), a u trećoj deonici dodali su još gol viška (5:11). Već tada je bilo jasno da Šumadinci ne mogu da pruže jači otpor Italijanima. Najubedljivije vođstvo gosti su imali početkom poslednje četvrtine (7:14), ali su Kragujevčani, ipak, uspeli da poslednju deonicu završe nerešenim rezultatom (3:3) i da tu razliku svedu na šest golova. U pobedničkom timu najzapaženiji je bio četvorostruki