Hoće li ovaj čovek konačno otići?! Nova blamaža Junajteda, Ronaldo ovog puta nije spasao Solskjera, a svi se pitaju da li je kraj

Sportal blic 20.11.2021  |  St. K.
Hoće li ovaj čovek konačno otići?! Nova blamaža Junajteda, Ronaldo ovog puta nije spasao Solskjera, a svi se pitaju da li…

Što je previše, previše je! Fudbaleri doživeli su novo blamažu u 12. kolu Premijer lige jer su danas poraženi od ekipe u gostima rezultatom 4:1 (2:0).

Kako je počelo, dobro su "crveni đavoli" i preživeli. je morao dva puta da brani penal u u 11. minutu kada je sprečio rano vođstvo domaćina. Ipak, nije se dugo čekalo na gol - u 28. minutu King bio strelac vodećeg gola. A onda je do kraja prvog poluvremena, i to pred samu pauzu u 44. minutu Sar povisio na 2:0. Čak je rezultat mogao biti i veći da ga golu Mančestera nije stajao De Hea. U nastavku - tračak nade za goste. Van de Bek je bio strelac gola u 50. minutu