Partizan posle drame slavio u derbiju kola! Crno-beli se kockali protiv Budućnosti, Avramović "ukrao" brejk Podgoričanima!

Sportal blic 20.11.2021

Košarkaši su u derbiju devetog kola savladali sa 75:66 (20:13, 21:17, 12:18, 22:18).

Izabranici Željka Obradovića su se tako vratili na pobednički kolosek kada je u pitanju regionalni šampionat, nakon poraza u večitom derbiju od Crvene zvezde, iako ovo nije bio nimalo naivan izazov za "parni valjak". Partizan je od prvog minuta utakmice u "Areni" pokušao da nametne ritam i uspostavi kontrolu, ali do realizacije toga, crno-beli nisu došli lako. Iako je domaći sastav na poluvremenu imao "plus 11" gosti su se u potpunosti vratili u trećoj četvrtini, a