Povezane vesti

''Kradljivac'' Aleksa dizao ''Arenu'' na noge!

''Kradljivac'' Aleksa dizao ''Arenu'' na noge!

Sportske.net 21.11.2021
Sinoćnja pobeda Partizana u derbiju devetog kola AdmiralBet ABA lige nad ekipom Budućnosti /75:66/ bila je u znaku izvanredne partije Alekse Avramovića koji je meč završio sa 17 poena, pet asistencija i čak šest ukradenih lopti. Već na početku… »
Saopštenje Dragana Bokana: Hvala Partizanu na dočeku, Obradoviću na lepim rečima

Saopštenje Dragana Bokana: Hvala Partizanu na dočeku, Obradoviću na lepim rečima

Mozzart sport 21.11.2021
„Prijateljski odnos Partizana je primer pravog sportskog duha, primer funkcionisanja u regionalnoj košarci“. Nagledali smo se i naslušali prethodnih godina svakakvih saopštenja u ABA ligi, a retko su takva obraćanja javnosti imala pozitivnu notu… »
Bokan oduševljen dočekom: Željko smiruje tenzije, ovo je poruka za ABA ligu

Bokan oduševljen dočekom: Željko smiruje tenzije, ovo je poruka za ABA ligu

Nova 21.11.2021
Dragan Bokan, predsednik KK Budućnost, oduševljen je ambijentom u kom se igrala utakmica protiv Partizana. Košarkaši Partizana savladali su Budućnost u derbiju 9. kola ABA lige rezultatom 75:66 (20:13, 21:17, 12:18, 22:18), posle drame u završnici i… »
Obradović nije mogao da se suzdrži: „To nije istina, ako vas nešto zanima pozovite me“!

Obradović nije mogao da se suzdrži: „To nije istina, ako vas nešto zanima pozovite me“!

Hot sport 21.11.2021
Trener Partizana izrevoltiran pisanjima medija. Partizan je uspeo da savlada Budućnost rezultatom 75:66 i tako pobedom uzvrati na poraz u prošlom kolu od Crvene zvezde. Željko Obradović je bio zadovoljan pobedom, ali mu je posebno zasmetalo što su… »
"To je neistina! Ako hoćete da pišete o problemima - imate moj broj!" Obradović posle velikog trijumfa imao važnu poruku za…

"To je neistina! Ako hoćete da pišete o problemima - imate moj broj!" Obradović posle velikog trijumfa imao važnu poruku za…

Sportal blic 21.11.2021
i tako se vratili na pobednički kolosek na Jadranu nakon poraza u večitom derbiju minulog vikenda. Nakon utakmice, trener "parnog valjka" je reagovao na stvar koja ga je tištila, a tiče se navodno sukoba u ekipi. Naime, nakon dva novinarska pitanja… »
Žoc: Sramota me da kažem jednu reč za priče o sukobu Zagorca i Kurucsa

Žoc: Sramota me da kažem jednu reč za priče o sukobu Zagorca i Kurucsa

Nova 21.11.2021
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da su pisanja o sukobu Radeta Zagorca i Rodionsa Kurucsa neistinita. Obradović je reagovao posle utakmice protiv Buudćnosti u devetom kolu ABA lige, gde je Partizan pobedio sa 75:66. „Prvo… »
Partizan pobedio Budućnost u derbiju kola ABA lige! Leksa Avramović odigrao meč sezone! (VIDEO)

Partizan pobedio Budućnost u derbiju kola ABA lige! Leksa Avramović odigrao meč sezone! (VIDEO)

Vesti online 21.11.2021
Košarkaši Partizana savladali su večeras Budućnost 75:66 u derbiju devetog kola ABA lige. Junak trijumfa crno-belih bio je Aleksa Avramović, koji je uz 17 poena imao čak šest “ukradenih lopti”, kao i pet asistencija. Partizan je tokom celog… »
Džikić: Gubili smo lopte i Partizan je lakše davao koševe VIDEO

Džikić: Gubili smo lopte i Partizan je lakše davao koševe VIDEO

Nova 21.11.2021
Trener Budućnosti Aleksandar Džikić kaže de je Partizan zasluženo pobedio podgorički tim u meču devetog kola ABA lige. Crno-beli su na svom terenu u Beogradu slavili sa 75:66, u derbiju kola i upisali su važan trijumf nad jednim od favorita za… »
Partizan posle drame slavio u derbiju kola! Crno-beli se kockali protiv Budućnosti, Avramović "ukrao" brejk Podgoričanima!

Partizan posle drame slavio u derbiju kola! Crno-beli se kockali protiv Budućnosti, Avramović "ukrao" brejk Podgoričanima!

Sportal blic 20.11.2021
Košarkaši su u derbiju devetog kola savladali sa 75:66 (20:13, 21:17, 12:18, 22:18). Izabranici Željka Obradovića su se tako vratili na pobednički kolosek kada je u pitanju regionalni šampionat, nakon poraza u večitom derbiju od Crvene zvezde, iako… »
Partizan slavio u derbiju kola: Crno-beli strašnom odbranom u sjajnoj atmosferi srušili Budućnost

Partizan slavio u derbiju kola: Crno-beli strašnom odbranom u sjajnoj atmosferi srušili Budućnost

Večernje novosti 20.11.2021
FOTO: KK Partizan/Dragana Stjepanović/ABA liga Sjajna atmosfera u Areni sačekala je Podgoričane. Između ostalog, o tome je pričao trener gostiju Aleksandar DŽikić pre ovog susreta. Upravo je faktor sa tribina bio bitan faktor u novom trijumfu tima… »
Željko Obradović i burna konferencija: Imam ja nešto da kažem!

Željko Obradović i burna konferencija: Imam ja nešto da kažem!

Večernje novosti 20.11.2021
FOTO: KK Partizan/Drgana Stjepanović/ABA liga Nije razlog tome igra njegovih izabranika, već ono što se pisalo - a to je navodni sukob Radeta Zagorca koji je danas ponovo bio kapiten i Letonca Rodionsa Kuruca. - Imam ja nešto da kažem... - rekao je… »

Vesti dana »