Žustra rasprava maje Marinković i filipa cara! Dok Dalila jeca na sav glas, oni rešavaju svoje probleme, ne mare za nju uopšte!
Kurir 23.11.2021
![Žustra rasprava maje Marinković i filipa cara! Dok Dalila jeca na sav glas, oni rešavaju svoje probleme, ne mare za nju…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Filip Car je obavestio Maju Marinković tokom prepiranja u dnevnoj sobi da se za pet minuta pojavi u sobi za izolaciju, što je ona i uradila. - Šta ja da radim, izvini? - pitala je Maja. - Ja sam počeo da se menjam, desilo mi nešto lepo - govorio je Car. - A što mi se smeješ? - pitala je Marinkovićeva. - Jer si retardirana, ali ništa nije smešno - poručio je Filip. - Ne, smeješ se jer sam to ja. Šta ja radim? - rekla je Maja. - Majo, ne ide - nastavio je Car. - Ne