Povezane vesti

Maja se igra sa Carem i dalilom, smislila pakleni plan?! Oglasio se Taki - evo šta misli o pomirenju!

Maja se igra sa Carem i dalilom, smislila pakleni plan?! Oglasio se Taki - evo šta misli o pomirenju!

Mondo 23.11.2021
Radomir Marinković Taki se oglasio nakon što se Maja ljubila sa Carem. Radomir Marinković Taki se oglasio nakon što se Maja ljubila sa Carem. Dalila Dragojević prolila je suze i jaukala po Zadruzi kada je saznala da ju je FIlip Car prevario sa Majom… »
Filip otkrio razlog zbog kog je prevario dalilu sa majom: Vratio se staroj ljubavi, opet završili u krevetu! "Ne može…

Filip otkrio razlog zbog kog je prevario dalilu sa majom: Vratio se staroj ljubavi, opet završili u krevetu! "Ne može…

Blic 23.11.2021
Filip Car nakon što je čuo šta se desilo sa njegovom devojkom Dalilom Dragojević, koja nije prestajala da plače zbog njegove prevare, otišao je u izolaciju kod Maje Marinković i ponovo završio ispod pokrivača sa njom. - Ja i ti smo dva degenerika… »
Ovo je razlog zbog kog je Car izdao dalilu i vratio se maji Filip sve priznao: Sad mu Mujićeva ne odgovara, ništa mu valja sa…

Ovo je razlog zbog kog je Car izdao dalilu i vratio se maji Filip sve priznao: Sad mu Mujićeva ne odgovara, ništa mu valja sa…

Kurir 23.11.2021
Filip Car nakon što je čuo šta se desilo sa njegovom devojkom Dalilom Dragojević, otišao je u izolaciju kod Maje Marinković i ponovo zavšrio ispod pokrivača. - Ja i ti smo dva degenirka koja nisu svesna... - govorio je Car. - To sada pričaš -… »
Maja I CAR ZAVRŠILI U krevetu! Razmenjivali nežnosti i ljubili se ispod pokrivača - Dalila će odlepiti! (video)

Maja I CAR ZAVRŠILI U krevetu! Razmenjivali nežnosti i ljubili se ispod pokrivača - Dalila će odlepiti! (video)

Mondo 23.11.2021
Maja Marinković i Filip Car ponovo prisni. Maja Marinković i Filip Car ponovo prisni. Nakon što je Dalila Dragojević lila suze i jaukala kada je saznala da ju je FIlip Car prevario sa Majom Marinković, njih dvoje su se ponovo osamili i ovoga puta… »
Car priznao Dalili da ju je prevario, doživela nervni slom! Sočni poljupci njega i Maje pršte pred kamerama (foto)

Car priznao Dalili da ju je prevario, doživela nervni slom! Sočni poljupci njega i Maje pršte pred kamerama (foto)

Blic 23.11.2021
Filip Car priznao je Dalili Dragojević da ju je prevario sa Majom Marinković, te je ona zbog toga poželela da napusti "Zadrugu". Naime, u toku dana Dalila Dragojević otvorila je dušu Drvetu mudrosti i priznala da se plaši za budućnost svoje veze sa… »
Žustra rasprava maje Marinković i filipa cara! Dok Dalila jeca na sav glas, oni rešavaju svoje probleme, ne mare za nju…

Žustra rasprava maje Marinković i filipa cara! Dok Dalila jeca na sav glas, oni rešavaju svoje probleme, ne mare za nju…

Kurir 23.11.2021
Filip Car je obavestio Maju Marinković tokom prepiranja u dnevnoj sobi da se za pet minuta pojavi u sobi za izolaciju, što je ona i uradila. - Šta ja da radim, izvini? - pitala je Maja. - Ja sam počeo da se menjam, desilo mi nešto lepo - govorio je… »

Vesti dana »