Ђаци се враћају у "десанкине" клупе: Уместо студената Географског факултета у школи поново - основци

Вечерње новости 26.11.2021  |  Б. Б. - С. В.
Ђаци се враћају у "десанкине" клупе: Уместо студената Географског факултета у школи поново - основци

Зграда "Десанке Максимовић" Ова образовна установа је, због малог броја ђака, 2010. године уступљена Географском факултету на коришћење.

Али, у међувремену се ситуација променила и стигла је нова генерација малишана. Тренутно овде има највише деце рођене 2015. године. Гак се, поводом овог проблема, састао са представницима Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Географског факултета. Договорено је да се, у најскоријем року, нађе компромисно решење којим би сви били задовољни. - Очекујем да, до почетка наредне школске године, решимо све проблеме у некадашњој ОШ "Десанка Максимовић" у

Прочитајте још

Кључне речи

Београд, најновије вести »