Vinisijusova "lepotica" rešila derbi! Brazilac maestralnim pogotkom doneo preokret Realu, a onda je Kurtoa sačuvao tri boda u poslednjoj sekundi!

Sportal blic 28.11.2021
Vinisijusova "lepotica" rešila derbi! Brazilac maestralnim pogotkom doneo preokret Realu, a onda je Kurtoa sačuvao tri boda u…

Fudbaleri slavili su kao domaćini protiv i to posle preokreta rezultatom 2:1, u meču 15. kola španske Primere.

Večerašnji meč na "Santijago Bernabeu" doneo je veliku borbu začinjenu sjajnom završnicom, u kojoj je Andalužanima presudio Vinisijus fenomenalnim pogotkom u 87. minutu. Mladi Brazilac potvrdio je svoju sjajnu formu i kompletirao preokret domaćina, koji je od 12. minuta bio u rezultatskom zaostatku nakon što je vođstvo Sevilji done Rafa Mir. Ipak, na poluvreme se otišlo sa egal rezultatom pošto je Karim Benzema u 31. minutu svojim 11. prvenstvenim golom doneo