Vlahović ruši rekord ronalda? Srpski napadač se novim golom za Fiorentinu približio istorijskom podvigu u Italiji

Večernje novosti 01.12.2021  |  N. I.

Razmaženi navijači Fiorentine bi možda rekli "samo" jednim, ali taj gol za 2:1 u 32. minutu i rezultatski preokret (prethodno gosti poveli u 15, a domaćin izjednačio u 23. minutu) označio je i da se Vlahović učvrstio na čelu liste strelaca Serije A sa 12 golova na 15 mečeva. Vlahović je tako pobegao dva koraka Čiru Imobileu iz Lacija, koji je na 12 susreta deset puta zatresao mrežu. Naš reprezentativac se preksinoć upisao u strelce na svom jubilarnom, stotom