Srbin u centru pažnje! Jokić se svađao sa sudijama, pa napravio jednu kobnu grešku! (video)

Alo 02.12.2021

Denver je izgubio od Orlanda (108:103) a Nikola Jokić opet je bio u centru pažnje

Pri rezultatu 103:103, na 1.45 minuta do kraja, Franc Vagnde je pogpodio trojku za Orlando koji je poveo, da bi Jokić na 45 sekundi do kraja napravio korake u napadu i tako posle samo gledao kako Kol Entoni sa linije za slobodna bacanja stavlja tačku na trijumf. DA LI JE DENVER UKLET? Jokić ne može da veruje šta se dešava Jokić je odigrao furiozno prvo poluvreme u kom je upisao dabl-dabl učinak,da bi do kraja zabeležio 18 poena, 15 skokova, sedam asistencija i pet