Bizaran kraj drame: Čelsi doživeo senzacionalan poraz, titula klizi kroz prste (video)

Večernje novosti 04.12.2021  |  Novosti online

Screenshot / +sport Na "London stadionu" Vest Hem je priredio veliko iznenađenje, savladavši Čelsi sa 3:2 uz bizaran gol za trijumf.

Isprva je sve delovalo idealno za gostujuće "plavce", koji su preko Tijaga Silve poveli u 28. minuta kada je glavom odlično reagovao na korner Mejsona Maunta i savladao Lukaša Fabijanskog. Vest Hem je, međutim, već i pre kraja poluvremena pokazao zašto je četvrti na tabli, pošto je preko Lancinija iz penala poravnao na 1:1. Desilo se to nakon prekršaja čuvara mreže Mendija nad DŽerodom Bouvenom, i to posle lošeg dodavanja Žoržinja unazad. Međutim, četiri minuta