Nemačka bruji o skandalu sudije od 300€! Zvezda Dortmunda napala arbitra zbog penala: Nameštao mečeve, a vodi derbi!?

Mondo 05.12.2021  |  Milutin Vujičić

Belingam se prisetio skandala koji se desi kada je imao samo dve godine, a zbog ovakvih reči ga sigurno čeka kazna.

Belingam se prisetio skandala koji se desi kada je imao samo dve godine, a zbog ovakvih reči ga sigurno čeka kazna. Dortmund i Bajern odigrali su vrlo zanimljiv "Der Klasiker" u kome je viđeno čak pet golova, ali i povreda Julijana Branta zbog koje se ceo stadion uplašio. Bajern je slavio nakon preokreta 3:2, a gol za pobedu postigao je naravno Robert Levandovski sa "bele tačke" u 77. minutu. Odluka o jedanaestercu doneta je posle nekoliko minuta pauze, VAR soba je