Sergej briljirao pa dobio crveni! Naš postigao gol i zabeležio asistenciju u pobedi svog tima, ipak morao je ranije da napusti igru!

Alo 05.12.2021
Sergej briljirao pa dobio crveni! Naš postigao gol i zabeležio asistenciju u pobedi svog tima, ipak morao je ranije da…

Fudbaleri Lacija savladali su Sampdoriju rezultatom 3:1 u utakmici 16. kola Serije A

Prvi gol na utakmici za nebesko-plave postigao je naš reprezentativac Sergej Milinković-Savić u drugom minutu meča. Samo 10 minuta kasnije Ćiro Imboile je pogodio za 2:0, da bi 20 minuta kasnije Milinković-Savi odlično asistirao Imobileu koji je povisio rezultat na 3:0. U 67. minutu naš as je nažalost dobio dva brza žuta kartona, što je rezultiralo isključenjem iz igre. U drugom poluvremenu, Sampdorija je uspela da uđe u ritam, a pred sam kraj utakmice gol je