Полицајац новинарки "Јужних вести": Знамо да поступамо незаконито, побунило се 90 одсто нас [аудио]
Јужне вести 11.12.2021 | Г. Бјелетић Јужне вести
![Полицајац новинарки "Јужних вести": Знамо да поступамо незаконито, побунило се 90 одсто нас [аудио]](https://nstatic.net/img/logo/s/juzne-vesti.png)
Новинарки Јужних вести Тамари Тодоровић након протеста у Нишу, док се враћала кући, најпре је пришла девојка која је приметила да је неко прати, затим и двојица мушкараца који су се представили као полицајци.
У разговору који је снимила полицајац од њих тражи да сликају легитимације, али и говори о томе да је свестан да поступа противзаконито и да се 90 одсто његових колега буни. На протестима у Нишу ред одржавају сами демонстранти. Униформисаних полицајаца нема, а бројни припадници полиције у цивилу стоје и посматрају. Стајали су и док су се у време двочасовног протеста десила 3 инцидента. Испоставило се да њихов задатак почиње након протеста. Одмах након што је








