Spektakularan vojvođanski derbi! Spartak do pobede u sudijskoj nadoknadi, meč obeležio gol sa pola terena!

Alo 14.12.2021

Fudbaleri Spartaka iz Subotice pobedili su na gostujućem terenu ekipu Vojvodine sa 3:2 u 20. kolu Superlige Srbije

Bio je ovo spektakularan vojvođanski derbi u kom je Spartak slavio golom u trećem minutu sudijske nadoknade. Spartak je na poluvremenu vodio sa 2:0 kada su pogađali Luka Bjelović posle prodora i Nemanja Nikolić sa pola terena. Međutim, u rasponu od 10 minuta u drugom poluvremenu Vojvodina se vratila preko Nemanje Čovića i Veljka Simića. Ipak, Spartak odnosi ceo plen jer je Maksimović nespretno reagovao i postigao autogol u trećem minutu sudijske nadoknade. Spartak