Дјоковић уложио жалбу на одлуку о депортацији из Аустралије
Радио сто плус 06.01.2022

Први тенисер света Новак Дјоковић поднео је жалбу на одлуку да му се забрани улазак у Аустралију, а поступак пред Федералним судом у Мелбурну требало би да почне у току дана.
Дјоковић је јуче увече по локалном времену допутовао у Мелбурн, а затим је до раних јутарњих сати био у изолацији на аеродрому чекајући одлуку аустралијских власти. На крају му је одбијена виза, а он се тренутно налази у хотелском карантину у Мелбурну. Судјење на Федералном суду првобитно је требало да почне у 6.00 по средњеевропском времену, али је оно одложено за два сата. Српски тенисер је у уторак саопштио да ће играти на предстојећем гренд слем турниру у










