Lepotica na olimpiku Neverovatno šta je Roma prokockala u velikom derbiju (video)

Alo 09.01.2022

Juventus je kao gost sa igračem manje pobedio Romu 4:3 u Rimu posle velikog preokreta u finišu.

Juventus je kao gost sa igračem manje pobedio Romu 4:3 u Rimu posle velikog preokreta u finišu. Tami Abraham je u 11. minutu glavom doveo domaći tim do prednosti, sedam minuta kasnije preciznim udarcem sa šesnaest metara izjednačio je Paulo Dibala. U drugom poluvremenu za novu prednost Vučice pogodio je Henrik Mihitarjana u 48. minutu, a Lorenco Pelegrini je pet minuta kasnije povećao na 3:1. Alo/M.M. 18:26 Alo.rs/M.Č. 20:45 Alo.rs/M.Č. 19:22 Alo.rs/M.Č. 17:10 Tim