"El klasiko" opravdao ime! Real posle velike drame nadmudrio Barselonu i izbori finale Super kupa Španije!

Alo 12.01.2022

Fudbaleri Real Madrida savladali su Barselonu nakon produžetak rezultatom 3:2 u polufinalu Super kupa Španije

Bio je ovo veoma zanimljiv i uzbudljiv meč sa dosta preokreta, ipak "kraljevski klub izborio plasman u finale. Real je u prednost došao pogotkom VInisijus Džuniora koji je bio precizan u 25. minut posle asistencije Benzeme. U 41. minutu Luk De Jong je doneo je izjednačenje i s tim rezultatom timovi su otišli na poluvreme. U 72. minutu Karim Benzema se nakon uspešne asistencije upisao i na listu strelaca. Spas za katalonski tim doneo je Ansu Fati koji je pogotkom u