Ludnica u kupu Italije! Vlahović strelac, Fiorentina brojala do pet, produžeci, tri crvena!

Alo 13.01.2022

Fudbaleri Fiorentine pobedili su Napoli sa 5:2 posle produžetaka u osmini finala italjianskog kupa.

Dušan Vlahović je potvrdio da se nalazi u sjajnoj formi pošto je postigao prvi gol na meču u 41. minutu. Slavlje "viole" je kratko trajalo s obzirom na to da je Mertens izjednačio nekoliko minuta kasnije. Igrao se drugi minut nadoknade u prvom poluvremenu kada je Fiorentina ostala sa igračem manje. Direktan crveni karton dobio je Bartolomej Dragovski. Fiorentina je ponovo povela u 57. minutu golom Biragija. U finišu su usledila nova uzbuđenja. U 83. minutu sudija