Doveli su nas do crvene linije: Peskov - Sankcije SAD nas ne pogađaju, ne možemo više da tolerišemo invaziju NATO na Ukrajinu!
Večernje novosti 16.01.2022 | Tanjug

Foto: Sergei Karpukhin/Pool photo via AP - Mi smo prilično velika i veoma, veoma samodovoljna zemlja da bismo mogli biti pogođeni ovim sankcijama, morate da razumete -rekao je Peskov u intervjuu za CNN.
On je naglasio da SAD „primoravaju" Rusiju da živi pod sankcijama, a da Rusija, kao odgovor na to razvija domaću proizvodnju i privredu, kako bi nadoknadila nedostatak određenih uvoznih elemenata. - Mi sami proizvodimo, što ubrzava našu nacionalnu ekonomiju - rekao je Peskov. On je izjavio da Moskva više ne može da toleriše invaziju NATO-a na Ukrajinu. - Svedoci smo postepene invazije NATO-a na teritoriju Ukrajine sa infrastrukturom, instruktorima, zalihama