Ђоковић допутовао у Београд

Нови магазин 17.01.2022  |  Бета
Ђоковић допутовао у Београд

Најбољи тенисер света Новак Ђоковић допутовао је данас у Београд летом из Дубаија, после депортације из Аустралије.

Ђоковић је на аеродром "Никола Тесла" слетео нешто после поднева где су чекале бројне домаће и стране новинарске екипе и навијачи, али узалуд пошто је, како преносе београдски медији, напустио аеродром. Српски тенисер је јуче напустио Мелбурн пошто је Федерални суд потврдио одлуку министра за имиграције Алекса Хока да му поништи визу. Министар Хок је одлуку о укидању визе Ђоковићу донео јер би, по његовом мишњењу, присуство невакцинисаног играча могло да

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »