Vlahoviću uručena nagrada: Fiorentina ubedljiva nakon 45 minuta, Srbin promašio penal! (foto) (video)

Hot sport 17.01.2022  |  HotSport

U toku je utakmica nacionalnog šampionata Italije! Fudbaleri Fiorentine dočekali su Đenovu na stadionu ‘Artemio Franki‘, u okviru 22. kola Serije A.

U toku je poluvreme, a domaćin ima tri gola prednosti (3:0) nakon 45 minuta igre. Pred sam start utakmice reprezentativcu Srbije, Dušanu Vlahoviću, uručena je nagrada za igrača meseca u decembra u Seriji A. Bivši napadač Partizana odigrao je pet mečeva u poslednjem mesecu 2021. godine, a protivničku mrežu zatresao je u pet navrata. La consegna del premio @EASPORTSFIFA #POTM a Dusan #Vlahovic! 👏 #FIFA22 @EA_FIFA_Italia @acffiorentina pic.twitter.com/GfbGi7xKR7 —