Povezane vesti

Vlahoviću uručena nagrada: Fiorentina ubedljiva nakon 45 minuta, Srbin promašio penal! (foto) (video)

Hot sport 17.01.2022
U toku je utakmica nacionalnog šampionata Italije! Fudbaleri Fiorentine dočekali su Đenovu na stadionu ‘Artemio Franki‘, u okviru 22. kola Serije A. U toku je poluvreme, a domaćin ima tri gola prednosti (3:0) nakon 45 minuta igre. Pred sam start… »
Dušane, ne može ovako! Vlahović promašio penal - golman je odmah znao šta će da uradi (video)

Mondo 17.01.2022
Srpski centarfor nije uspeo da iskoristi jedanaesterac. Srpski centarfor nije uspeo da iskoristi jedanaesterac. Dok se svakodnevno nagađanja da će otići u Arsenal, Dušanu Vlahoviću pala je koncentracija na terenu. U toku utakmice protiv Đenove… »