У Нишу рекордних 630 новозаражених, ковид амбуланте радиле до поноћи
Јужне вести 18.01.2022 | М. М. К. Јужне вести

Корона вирус потврђен је код 630 пацијената у Нишу, што је највећи број од почетка епидемије.
Све три ковид амбуланте биле су отворене скоро до поноћи, објавила је на свом Фејсбук профилу помоћница директора нишког Дома здравља Данијела Нешић, која је епидемиолошку ситуацију описала као ужасну. Дежурне екипе у “Чаиру”, “Дуваништу” и амбуланти у насељу “Бранко Бјеговић” уместо до 22 сата, радиле су до поноћи и укупно прегледале 2.518 пацијената. Помоћница директора Дома здравља похвалила је дежурне екипе за пожртвованост и оптимизам на свом фејсбук










