Kanga se vraća u zvezdu u Burkini Faso traje slavlje iako su postigli autogol u nadoknadi (video)

Alo 23.01.2022

Fudbaleri Burkine Faso plasirali su se u četvrtfinale Afričkog kupa nacija, na penale izbacili Gabon.

Fudbaleri Burkine Faso plasirali su se u četvrtfinale Afričkog kupa nacija. Posle penala savladali su Gabon rezultatom 8:7. Posle 90 minuta igre rezultat je bio 1:1. U produžecima nije bilo pogodaka, pa je pobednik odlučen u penal seriji. Povela je Burkina Faso u 28. minutu golom Bernara Traorea. Deset minuta ranije Traore nije iskoristio jedanaesterac. Od 67. minuta Gabon je igrao sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Sidnej Obisa. U prvom minutu