"Šta će SAD njegova žena, stalno plače" Porodica poginulog radnika Branimira utučena, u Rumi muk
Srbija danas 25.01.2022
!["Šta će SAD njegova žena, stalno plače" Porodica poginulog radnika Branimira utučena, u Rumi muk](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
Branimir Botić (36) iz Rume koji je poginuo u eksploziji koja se dogodila u fabrici "Agrosava" u Šimanovcima, zajedno sa svom kolegom i Goranom Kolundžijom (45) iz Šimanovaca, prema rečima komšija bio je oličenje dobrote.
Podsetimo, tragedija se dogodila oko 8.30 sati u delu firme koji je bio namenjen za proizvodnju hrane za pse i mačke i uskoro je trebalo da počne sa radom. Sumnja se da je eksplodirao kotao za grejanje. - Branimir je bio pravi prijatelj, vredan, požrtvovan i dobar čovek. Sve je sam stvorio i borio se za porodicu. Pored posla u fabrici bavio se i poljoprivrednim radovima, ali imao je i malu bravarsku radionicu u sklopu kuće - kaže rođak Branimira Botića: - Šta će