"Ово се први пут дешава у болници" Др Јелица упозорава да омикрон сој може изазвати фаталне последице код неких пацијената
Србија данас 27.01.2022

КБЦ Бежанијска коса од јуна 2020. године је у ковид систему, подсетила је докторка.
Начелница ендокринологије у КБЦ Бежанијска коса, Јелица Бјекић Мацут изјавила је да се прву пут у тој болници дешава да су потребне огромне количине кисеоника. КБЦ Бежанијска коса од јуна 2020. године је у ковид систему, подсетила је докторка. - Болница је пуна старијих пацијената који су јако болесни и потребно је 25 до 30 литара кисеоника - рекла је докторка и додала да је омикрон сој коронавируса "погубан" за старије особе. Данас облачно време, температура у












