Liverpulova pobeda prepuna emocija! Eliot se vratio posle teške povrede i pogodio, Dijaz odmah počeo da se dokazuje - "Redsi" lako do osmine finala!

Alo 06.02.2022
Liverpulova pobeda prepuna emocija! Eliot se vratio posle teške povrede i pogodio, Dijaz odmah počeo da se dokazuje - "Redsi"…

"Redsi" preskočili drugu prepreku, neka se spremi Norič.

Fudbaleri Liverpula plasirali su se danas u osminu finala FA kupa, pošto su na svom terenu savladali Kardif sa 3:1. NOVI ODLAZAK SA "MARAKANE" Napadač (ipak) napustio Zvezdu! Domaći tim je poveo golom Dioga Žote, koji je glavom bio precizan u 53. minutu, a Takumi Minamino je u 68. minutu povećao rezultat na asistenciju novajlije Luisa Dijaza kome je trebalo 11 minuta da počne da doprinosi novom klubu. Tanjug/Ap Mladi igrač Liverpula Harvi Eliot u strelce se upisao