Neverovatno! Zvezdin rival srušio CSKA posle tri produžetka: Presudio bivši NBA as, Braun i Hezonja igrali 100 minuta!

Mondo 07.02.2022  |  Mladen Šolak

Maraton i pobeda narednog rivala crveno-belih u Moskvi

Maraton i pobeda narednog rivala crveno-belih u Moskvi Čudesan meč odigrali su CSKA i Uniks u Moskvi i posle iscrpljujuće borbe pobedio je gost iz Kazanja, košem nekadašnjeg NBA asa O-Džej Meja, pet sekundi pre kraja trećeg produžetka. To je bio prvi i jedini Mejov pogodak na utakmici - i to iz devetog pokušaja! Konačan rezultat bio je 105:103 za ekipu Velimira Perasovića, koja će u petak dočekati Crvenu zvezdu na svom terenu. Pogledajte koš odluke: O.J. MAYO FOR