Milenković golčinom odveo fjorentinu u polufinale kupa Italije! Srbin i družina sa igračem manje nadmudrili Atalantu! (video)

Alo 10.02.2022
Milenković golčinom odveo fjorentinu u polufinale kupa Italije! Srbin i družina sa igračem manje nadmudrili Atalantu…

Fudbaleri Fjorentine plasirali su se u polufinale Kupa Italije

Fjorentina je u četvrtfinalu kupa savladala Atlantu rezultatom 3:2. Ljubičasti su u prednost došli u 9. minutu pogotkom Krištofa Pjateka sa bele tačke, dok je Zapakosta izjednačio u 30. minutu. Atlanta je povela u 56. minutu pogotkom Boge, a onda je usledio nestvaran preokret Fjorentine. Prvo je Pjatek sa bele tačke imao šansu da izjednači, ali ovaj put nije bio precizan sa bele tačke, ipak našao se Poljak posle odbijanca na pravom mestu i dao bitan gol za svoj