У Србији 8.187 новозаражених ковидом, 646 пацијената у ковид болницама на југу

Јужне вести 12.02.2022  |  М. Д. Јужне вести
У Србији 8.187 новозаражених ковидом, 646 пацијената у ковид болницама на југу

У последња 24 сата у Србији је од ковида преминуло 67 људи, а тренутно је на лечењу у свим ковид болницама 4.547 пацијената.

У Нишу, Лесковцу, Врању и Крушевцу хоспитализовано је 646 ковид пацијената, а надлежни и даље не објављују податке о броју умрлих у крушевачкој ковид болници. На Инфективној, Дечијој, Клиници за гинекологију и акушерство и у новој згради Универзитетског клиничког центра лече се 144 пацијента, а међу њима и осморо деце, док је на респираторе прикључено 11 људи. У ковид болници у Крушевцу тренутно је хоспитализовано 288 пацијената, код 277 је потврђено

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »