Srbija nadigrala Sinđelić

Vesti online 15.02.2022  |  M. N. - Vesti

U okviru priprema za novu fudbalsku sezonu, proteklog vikenda su u Ardiru snage odmerili domaći Sinđelić i Ficroj Srbija. Prijateljsku utakmicu bratskih klubova iz Melburna, najstariji srpski fudbalski klub u Viktoriji rešio je u svoju korist sa 2:0 (1:0).

Gostima iz višeg ranga (Srbija je prvoligaš, a Sinđa igra u Drugoj ligi Viktorije) rezultatski su pripala oba poluvremena, pošto su postigli golove u 36. i 80. minutu. Ficroj Srbija je tim pogocima krunisala nadmoćnost i zasluženo odnela pobedu u meču u kojem su navijači imali šta da vide i mogli su da brojne akcije nagrade aplauzima. Treneri oba tima, Goran Lozanovski (Sinđelić) i Nik Kovačević (Srbija) su na raspolaganju za ovaj susret imali skoro sve