Milojević stao na poslednjoj prepreci: Srbin ispao u kvalifikacijama Santijaga od 278. na svetu

Večernje novosti 20.02.2022  |  Č. V.

Trenutno 278. igrač na ATP listi počeo je bolje i drugi seto - odmah je rivalu oduzeo servis. Ipak, Milojević je uspeo da vrati izgubljeno, pa je ovaj segment meča odlučen u taj-brejku. Tu je Srbin bio mnogo bolji, od 3:3 je vezao četiri poena i izjednačio rezultat. Nikola je u trećem setu propustio veliku priliku da reši meč u svoju korist. U dva navrata na servis rivala imao je 0:40 i te šanse nije iskoristio. Pučineli de Almeida je potom poveo sa 5:3, Milojević