Nakon što je nakautirao Đoleta, završio u zatvoru! Mihića Veliki šef žestoko udario po džepu, ali to nije jedina kazna! (video)

Kurir 24.02.2022
Nakon što je nakautirao Đoleta, završio u zatvoru! Mihića Veliki šef žestoko udario po džepu, ali to nije jedina kazna…

Stefan Mihić, isprovociran rečima Đoleta Kralja u emisiji "Pitanja gledalaca", nasrnuo je na njega, zbog čega se našao na meti osuda zadrugara.

Veliki šef je doneo odluku da ga kazni mesečnim honorarom, jer se agresivno ponašanje u Zadruzi ne toleriše! Tom prilikom, on je završio u zatvoru neposredno nakon što je sukob prestao, a do tamo ga je otpratilo obezbeđenje. On u zatvoru spava, a kako će se na dalje odvijati situacija, ostaje nam da ispratimo. Inače, kako se agresivno ponašanje u Zadruzi ne toleriše, Veliki šef je doneo odluku da Stefana Mihića kazni mesečnim honorarom. Kurir

Zadruga »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »