Spektakl u Kruševcu Napredak sa desetoricom izvukao bod u poslednjim trenucima meča

Alo 26.02.2022

Fudbaleri Napretka i TSC-a remizirali su u Kruševcu - 2:2 u 24. kolu Superlige Srbije

Napredak je poveo u 22. minutu golom Saše Marjanovića. U finišu prvog dela, Kruševljani ostaju sa desetoricom igrača na terenu pošto je drugi žuti karton dobio Stefan Jovanović. U nastavku je ekipa Žarka Lazetića zaigrala dosta ofanzivnije, pa je u 52. minutu TSC izjednačio golom Mihajla Banjca. Vođstvo gostima iz Bačke Topole doneo je Nemanja Petrović pogotokom u 67. minutu. Ipak, Napredk je uspeo da dođe do boda i to zahvaljujući Milošu Džugurdiću koji je gol dao