Unal fantastično pogodio "iz nehata", Mitrović i Maksimović se provukli u Madridu!

Sportske.net 26.02.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Hetafea remizirali su kod kuće sa Alavesom 2:2 u okviru 26. kola španske Primere.

Domaćin je ostao sa igračem manje posle isključenja Kuenke, što je gost iskoristio i poveo u finišu poluvremena preko Eskalantea. Nastavak je doneo još više uzbuđenja. Enes Unal izjednačio je u 55. minutu, da bi već u prvom narednom napadu Alaves ponovo stekao prednost preko Mendeza. Ipak, Turčin je fantastičnim pogotkom u 72. minutu, s namerom ili ne, sačuvao svoj tim poraza. Čitav meč u dresu Hetafea odigrali su reprezentativci Srbije Nemanja Maksimović i Stefan