Vlahović pogurao "juve" ka pobedi Srpski reprezentativac sa dva pogotka ušao u istoriju Serije A! (video)

Alo 26.02.2022

"Stara dama" upisala pobedu protiv Empolija zahvaljujući golovima Dušana Vlahovića (3:2)

Fudbaleri Juventusa savladali su ekipu Empolija u gostima u okviru 27.kola italijanske Serije A sa 3:2! Najpre je gol za Juventus postigao Kin u 32.minutu, potom je Zurkovski izjednačio na 1:1 u 40. Potom je Dušan Vlahović u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena postigao gol za 2:1. Dusan Vlahovic es puro talento. Qué goleador tiene la #Juventus. pic.twitter.com/s63aqzZOd6 — Secta Deportiva (@SectaDeporOk) February 26, 2022 U drugom poluvremenu, novi gol