Crvena zvezda se vratila u trku za titulu! Gol novajlije i projektil Kataija srušili Partizan!

Alo 27.02.2022

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom stadionu Partizan sa 2:0 (2:0) u 166. "večitom" derbiju.

Crveno-beli su ovom pobedom prišli na dva boda zaostatka za najvećim rivalom, pa predstoji prava drama u borbi za šampionsku titulu. Izabranici Dejana Stankovića su odigrali sjajno prvo poluvreme. Od prvog minuta su zaigrali ofanzivno i pritiskali odbranu gostiju. Ipak, prvu veliku priliku imao je Partizan u 20. minutu. Gejlor Kanga je napravio veliku grešku, tačnije očajno predao loptu, Rikardo ju je presekao, poveo napad i uposlio Kvinsija Meniga na levu stranu,