Poluvreme - Zvezda vodi, a ''Delije'' već predlažu dva pojačanja za sledeću sezonu /TVITOVI/

Sportske.net 27.02.2022  |  Sportske.net

Crvena zvezda večeras igra zaostali meč 19. kola Evrolige, rival joj je Đorđevićev Fenerbahče u ''Pioniru'', a posle prvog poluvremena rezultat je 41:37 za Zvezdu.

Crveno-beli su odlično započeli utakmicu, nešto poput meča sa Partizanom u finalu Kupa Koraća poveli su sa 7:0 i odmah doveli goste iz Istanbula u situaciju da moraju da jure rezultat. Ali, kako je meč odmicao, sve raspoloženiji za igru u ekipi Fenerbahčea bio je naš reprezentativac Marko Gudurić i najviše zahvaljujući njemu, gosti su uspeli da do kraja prve četvrtine uhvate rezultatski priključak i priđu na 20:18. Predvođena Mitrovićem i Davidovcem, Zvezda je i u