Zvezda razbila Novi Pazar u prvom poluvremenu: Dominacija crveno-belih, Vujanac četiri puta vadio loptu iz mreže! (foto) (video)

Hot sport 06.03.2022  |  Dimitrije Nišavić HotSport
Zvezda razbila Novi Pazar u prvom poluvremenu: Dominacija crveno-belih, Vujanac četiri puta vadio loptu iz mreže! (foto)…

Ubedljivo vođstvo aktuelnog šampiona Srbije! U okviru 26. kola nacionalnog prvenstva Srbije, fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Novi Pazar.

Aktuelni šampion Superlige vrlo brzo je slomio otpor ekipe sa začelja tabele. Crveno-beli su dominirali od samog starta duela, a nakon prvih 45 minuta igre rezultat je 4:0. Posed lopte bio je ubedljivo na strani domaćina, a Zvezda je uputila dvocifren broj udaraca ka golu rivala. Fudbal-Super League Season 2021/2022 Crvena Zvezda v Novi Pazar Beograd, 06.03.2022. foto:Starsport.rs ©Zvezda je do prednosti došla već u 8. minutu utakmice. El Fardu Ben je na sjajan