Partizan nema dobre domaće igrače? Brutalan Avramovićev odgovor kritičarima!

Sportske.net 06.03.2022  |  Sportske.net

Posle finala Kupa Radivoja Koraća bilo je potcenjivačkih komentara na račun Partizanovih domaćih igrača koji se u tom susretu protiv Zvezde nisu proslavili, a da su te kritike bile preterane, večeras je pokazao bek Partizana Aleksa Avramović, koji je odigrao čudesno drugo poluvreme i gotovo sam prelomio utakmicu u korist Partizana.

Na kraju, Partizan - Crvena zvezda 98:84 u derbiju 21. kola AdmiralBet ABA lige, što je prva pobeda crno-belih nad najvećim rivalom od početka sezone. Ujedno se Partizan vratio u igru za osvajanje prvog mesta pred plej-of, jer sada ima samo jedan poraz manje od Crvene zvezde. Tokom prvih nekoliko minuta derbija vodila se ravnopravna borba, a u ekipi Partizana su se izdvojili Panter i Ledej koji su zajedno postigli prvih 11 poena crno-belih. Zvezdu su u tom delu