Preokret i penal u finišu za novu pobedu Barse

Sport klub 06.03.2022  |  Autor:Nikola Novaković

Fudbaleri Barselone nastavljaju sa serijom dobrih rezultata pod trenerom Ćavijem Ernandezom – katalonski gigant u poslednjih sedam utakmica nije poražen, a u nedelju je u meču 27. kola La lige Barsa u gostima pobedila Elće posle preokreta sa 2:1 (0:1).

Posle ovog trijumfa tim sa stadiona „Kamp nou“ nalazi se na trećem mestu tabele sa 48 bodova, 15 manje (i meč manje) od lidera na tabeli Real Madrida. Elće je izgubio treći put u poslednja četiri nastupa u Primeri i sada je 14. sa 29 bodova. Domaćin je vodio od 44. minuta pogotkom Fidela. Međutim, Ćavijeva ekipa u nastavku dolazi do preokreta. Prvo je u 60. minutu Feran Tores još jednom potvrdio da je izuzetno pojačao Barsu u zimskom prelaznom roku – pogodio je na