Тренер Фејенорда пред гостовање у Хумској Бивши играч Звезде ми помаже против Партизана!

Ало 09.03.2022

Тренер Фејенорда Арне Слот, и те како је познат Партизану јер је са АЗ Алкмаром пре две године елиминисао црно-беле, у једном од тежих пораза у историји клуба из Хумске

Тог новембра 2019. године је Партизан у Хагу водио резултатом 2:0 до 88. минута и имао играча више, а онда је за пет минута примио два гола, ремизирао и због тога остао без, већ виђеног, пролећа у Лиги Европе. Слот се поново вратио у Београд, али као тренер Фејенорда са којим ће се супротставити Партизану у двомечу осмине финала Лиге конференција. Пред први меч у Хумској (четвртак, 18.45), холандски стручњак се није присећао претходног сусрета са српским тимом,