Ђоковић не игра на турнирима у Индијан Велсу и Мајамију
Бета 10.03.2022
Српски тенисер Новак Ђоковић неће играти на турнирима у Индијан Велсу и Мајамију пошто се није вакцинисао против корона вируса.
Ђоковић је на друштвеним мрежама навео да је знао да неће моћи да путује у САД, иако је аутоматски био у жребу за турнир у Индијан Велсу.
"Здравствене власи САД су потврдиле да се правила неће променити, па нећу моћи да играм у САД. Срећно онима који играју на тим сјајним турнирима", навео је други тенисер света.
Услов за стране држављање за улазак у САД је доказ о вакцинацији против корона вируса. Ђоковић не жели да прими вакцину, а недавно је рекао да је спреман да пропусти турнире због тога.
Он би могао да се врати такмичењима у априлу на мастерсу у Монте Карлу.
(Бета, 10.03.2022)











