Povezane vesti

Novak Đoković ne igra na ATP turnirima u Indijan Velsu i Majamiju

Novak Đoković ne igra na ATP turnirima u Indijan Velsu i Majamiju

Glas Amerike 10.03.2022
Srpski teniser Novak Đoković objavio je u četvrtak da neće igrati na ATP turnirima u Indijan Velsu i Majamiju. "Iako sam automatski bio uključen u žrebove u Indijan Velsu i Majamu, znao sam da je malo verovatno da ću moći da putujem na te… »
Đoković ne igra na turnirima u Indijan Velsu i Majamiju

Đoković ne igra na turnirima u Indijan Velsu i Majamiju

Beta 10.03.2022
Srpski teniser Novak Djoković neće igrati na turnirima u Indijan Velsu i Majamiju pošto se nije vakcinisao protiv korona virusa. Djoković je na društvenim mrežama naveo da je znao da neće moći da putuje u SAD, iako je automatski bio u žrebu za… »
Zvezda uz Novaka: Tužan dan za ljudska prava, neću gledati turnire bez tebe

Zvezda uz Novaka: Tužan dan za ljudska prava, neću gledati turnire bez tebe

Nova 10.03.2022
Nije tenis mnogima gledljiv bez Novaka Brendan Kol, jedna od najvećih novozelandskih zvezda, žali zbog toga što dugo nema Novaka Đokovića na velikim turnirima. Čuveni producent i plesač sa Novog Zelanda, kog prati skoro 200.000 ljudi na tviteru… »
Đoković neće igrati u Indijan Velsu i Majamiju, zbog uslova ulazaka u SAD

Đoković neće igrati u Indijan Velsu i Majamiju, zbog uslova ulazaka u SAD

Danas 10.03.2022
Novak Đoković i definitivno neće igrati na Mastersu u Indijan Velsu, objavljeno je na sajtu turnira. Navodno se čekala odluka Centra za kontrolu i prevenciju bolesti (CDC) o dozvoli za ulazak u SAD s obzirom da nije vakcinisan, i oni tu dozvolu nisu… »
Ništa od putovanja u SAD: Đoković ne igra u Indijan Velsu i Majamiju

Ništa od putovanja u SAD: Đoković ne igra u Indijan Velsu i Majamiju

Radio 021 10.03.2022
Novak Đoković ipak neće igrati na Mastersima u Indijan Velsu i Majamiju, što je potvrdio na svom tviter profilu. Iako se drugi reket sveta našao u žrebovima za pomenuta dva turnira, do učešća neće doći. Razlog su postojeća pravila u vezi sa… »
Đoković ne igra ni u Majamiju: Znao sam da su šanse male

Đoković ne igra ni u Majamiju: Znao sam da su šanse male

Dnevnik 10.03.2022
BEOGRAD: Najbolji srpski teniser Novak Đoković oglasio se na društvenim mrežima neposredno nakon što je saopšteno da neće igrati na Mastersu u Indijan Velsu i potvrdio da neće igrati ni u Majamiju. Đoković nije dobio dozvolu za ulazak u SAD jer… »
Zvanično Novak ne igra na turniru u Indijan Velsu!

Zvanično Novak ne igra na turniru u Indijan Velsu!

Večernje novosti 09.03.2022
Foto AP Novak Đoković neće igrati na Mastersu u Indian Velsu, zvanično je saopšteno iz Sjedinjenih Američkih Država. Iako se našao u žrebu, drugi teniser sveta, zbog toga što nije vakcinisan, neće igrati u kalifornijskoj pustinji. Podsetimo… »
Oglasio se Novak Đoković: Srbin objasnio zašto ne igra na američkoj turneji

Oglasio se Novak Đoković: Srbin objasnio zašto ne igra na američkoj turneji

Večernje novosti 09.03.2022
Foto: AP Nole je na Tviteru istakao da se propisi neće menjati i poželeo je sreću svima koji budu igrali. - Iako sam automatski bio uvršten u žreb u Indijan Velsu i Majamiju, znao sam da je malo verovatno da ću moći da putujem. Zdravstvene vlasti… »

Vesti dana »