Rutinski trijumf "plavaca" Čelsi lako izašao na kraj sa Noričom u Premijer ligi!

Alo 10.03.2022

Fudbaleri Čelsija u odloženom meču 30.kola Premijer lige pobedili su Norič u gostima rezultatom 3:1

Plavci su u prvih četvrt časa igre došli do dva gola prednosti. Najpre je Trevo Čaloba u 3. minutu trećim golom u sezoni doneo prednost klubu koji je u problemima zbog gazde Romana Abramoviča, a u 14. minutu preciznim udarcem u strelce se upisao i Mejson Maunt. To mu je bio prvi gol u ligi još od 16. decembra, a osmi u sezoni. Three goals and three points! 🙌 pic.twitter.com/WL2VHgiNIb — Chelsea FC (@ChelseaFC) March 10, 2022 Poslednjeplasirani tim šampionata je u