Promašaj koji bi Partizan mogao da košta titule! Svi su već videli loptu u mreži, ali je golman Zvezde maestralno reagovao! (video)

Alo 13.03.2022
Promašaj koji bi Partizan mogao da košta titule! Svi su već videli loptu u mreži, ali je golman Zvezde maestralno reagovao…

Bila je to velika prilika

Partizan je remizirao sa Napretkom - 0:0 i tako napravio veliki korak unazad kada je reč o borbi za šamionsku titulu. Mladi napadač partizana Marko Milovanović, u 61. minutu je zamenio indisponiranog kapitena Lazara Markovića i odmah je imao priliku da zatrese mrežu, ali je nije iskoristio. Međutim, Milovanović se našao u centru pažnje u prvom minutu sudijske nadoknade, kada je bio sam na nekoliko metara ispred odličnog golmana Napretka Nikole Vasiljevića, čuvara